Typ nabídky

Minimální mzda

Stáž v personální společnosti Adecco

referenční číslo: E7BEC901 | aktuálnost: 09.08.2017

Adecco spol. s r.o.

Hledáte stáž, která podpoří Vaši profesní budoucnost? Chcete získat pracovní zkušenosti již během studia?
Studentům vysokých škol nabízíme možnost získání neplacené pracovní stáže v personální společnosti Adecco.

Náplň práce

Co Vám nabízíme?
- Získání praxe v moderní mezinárodní společnosti
- Seznámení s firemním prostředím a procesy
- Odpovídající podmínky pro průběh stáže a kvalitní mentory
- Získání nových kontaktů
- Lokalita výkonu stáže v centru Ostravy

Požadujeme:

- Student vysoké školy - denní studium
- Aktivní znalost práce na PC (MS Office, Internet)
- Komunikační dovednosti
- Proaktivní přístup
- Tvůrčí myšlení a motivaci
- Samostatnost, zodpovědnost

Více informací:

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte a zašlete Váš strukturovaný životopis na email. Těšíme se na spolupráci s Vámi.
Poskytnutím údajů souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Místo pracoviště: Poděbradova 7, Ostrava, 70200

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa, Personalistika, HR

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Vhodné pro: Studenty Praxe a stáže Trainee programy