Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Technologický referent - junior

referenční číslo: 10753 | aktuálnost: 6. 8. 2016

Jste absolvent VŠ v oboru elektro? Baví vás moderní technologie výroby? Hledáte práci, kde budete moci realizovat svoje nápady a řešení? Pracovali byste rádi na pozici TECHNOLOGICKÝ REFERENT – JUNIOR v Plzeňském kraji? Pak nám zašlete Váš životopis

Stabilní, mezinárodní výrobní společnost hledá do svého týmu nového kolegu na pozici:

TECHNOLOGICKÝ REFERENT - JUNIOR (25 – 30.000,- Kč)

Náplň práce

  • Evidence technických změn ve výrobě
  • sledování průběhu těchto změn
  • Zpracovávání návodů a technické dokumentace
  • Vytváření technologických postupů
  • Schvalování konstrukční dokumentace ve spolupráci s výrobou
  • Práce s daty v PLM Smart team a ERP Baan

Požadujeme:

  • VŠ Elektro, nejlépe v oboru pohonu a výkonové elektroniky
  • Praxe v oboru výrobní technologie výhodou
  • Znalost systémů PLM Smart team a ERP Baan výhodou
  • Anglický jazyk – mírně pokročilá úroveň
  • Snahu hledat nová řešení a flexibilitu
  • samostatnost, systematičnost

Nabízíme:

  • Motivující systém odměňování
  • rozsáhlé zaměstnanecké benefity
  • Šanci realizovat vlastní nápady a řešení
  • Možnost osobního a profesního rozvoje
  • Know – how mezinárodní společnosti
  • Místo výkonu práce – Plzeňský kraj

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha