Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pracovník skladu

referenční číslo: E7893988 | aktuálnost: 29. 9. 2016

Pro našeho klienta, který je synonymem pro vysoce kvalitní komponenty lineární techniky dnes v mnoha zemích světa, hledáme vhodného kandidáta na pozici Pracovník skladu.
Požadujeme:
• Min. Výuční list, ve stroj. oboru výhodou
• Manuální zručnost
• Samostatnost
• Chuť pracovat
Náplň práce:
• Dělení materiálu na poloautomatické pile (80 %)
• Naskladňování a vyskladňování materiálu
• Možnost obsluhy VZV – není nutné
Nabízíme:
• Práci na HPP v perspektivní firmě s 15-letou tradicí na trhu
• Slušné platové ohodnocení
• Měsíční prémie dle zisku firmy – po zkuš. době
• Příspěvek na stravování
• Postupné zvyšování platu dle výkonnosti a délky zaměstnání
• Možnost získání průkazu VZV – v případě zájmu
• Úvodní zaškolení
• Místo výkonu práce: Brno - Tuřany

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

Místo pracoviště: Brno - Tuřany

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha