Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

STRATOS AUTO, spol. s r.o.

Specialisté v oblasti prodeje a nákupu produktů a služeb (kromě informačních a komunikačních technologií)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11400390795 | aktuálnost: 10. 9. 2016

PRODUCT GENIUS
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Prodejní tým hledá do svých řad kolegu/kolegyni, který/která mu bude oporou a zároveň bude v každodenním kontaktu se zákazníky. Bude provádět testovací jízdy, informovat zákazníky o technických novinkách, předávat automobily a zdokonalovat produktovou znalost svých kolegů.
- Požadavky: min SŠ vzdělání, nadšení pro nejnovější trendy v automobilovém průmyslu, reprezentativní vystupování, pozitivní a týmový přístup, základní znalost AJ, řidičský průkaz sk. B
- Nabízíme: práci v příjemném moderním prostředí autosalonu, přátelský kolektiv, stravenky a slevy na firemní produkty, rozmanitou a zajímavou práci, odpovídající finanční ohodnocení, 3- měsíční zkušební dobu, poté smlouvu na dobu neurčitou.
- Pokud tento inzerát čte kolega/kolegyně, kterého/kterou tato nabídka zaujala, nechť svůj strukturovaný životopis včetně zašle na email: nigrin@stratosauto.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 20 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Marketing, reklama, public relations

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail