Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Atlas software a.s.

Také vám někdy připadají naše zákony trochu komplikované? a co teprve legislativa Evropské unie? a přitom se zákony musí řídit každá firma ať už je malá nebo velká. Naše společnost již 24 let pracuje na vývoji právních a ekonomických informačních softwarů. Díky našemu jedinečnému systému CODEXIS pomáháme našim zákazníkům orientovat se v zákonech a předpisech, vyznat se v záludnostech evropského práva a jeho propojení s tím naším, dohledat si kdy mají zaplatit daň a kdy nemusí, co je potřeba hlásit a kam, …. Naše pobočka v Brně potřebuje novou posilu, která nám pomůže Codexis a další užitečné softwarové produkty prodávat novým zákazníkům. Hledáme proto nového kolegu nebo kolegyni na pozici

Obchodník/CE

referenční číslo: E77194EE | aktuálnost: 26. 9. 2016

Jaká práce Vás přesně čeká?
- každý den vás vyšleme na 4-5 předem domluvených schůzek u klientů – především jsou to noví zákazníci, takže půjde zejména o akvizice
- v průběhu jedné max. dvou schůzek budete mít za úkol prodat zákazníkovi některý z našich produktů (nabízíme několik jedinečných specializovaných systémů z oblasti práva a ekonomiky, takže dokážeme téměř každému zákazníkovi nabídnout nějaké užitečné řešení)
- pravidelné reporty úspěchů

Požadujeme:

Aby se Vám naše produkty dobře prodávaly, budete potřebovat:
- SŠ, VŠ vzdělání– ekonomické nebo právní zaměření je fajn, ale není podmínkou
- jakoukoliv byť krátkou zkušenost s prodejem – nezáleží nám na tom, co jste prodávali – nápoje, reklamu, IT záležitosti….
- obchodního ducha – dokážete od zákazníka zjistit, s čím zápolí a prodat mu řešení, které mu pomůže
- řidičský průkaz sk.B – každý den budete jezdit za zákazníky
- dobrou orientaci v MS Office – zejména Excel

Nabízíme:

Co by se Vám v naší společnosti mohlo líbit?
- zázemí ryze české společnosti, která je leaderem na trhu
- možnost uplatnit své právní či ekonomické vzdělání a prodávat smysluplné produkty, které firmám usnadňují práci
- zajímavý fixní plat a k tomu provize (naši obchodníci si pravidelně vydělají 40.000, nezřídka 60.000 a mnohdy ještě víc)
- množství benefitů – příspěvek na vzdělání i na dovolenou, ošatné a další
- samozřejmostí je auto, notebook i mobil

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail