Typ nabídky

Minimální mzda

Grafik - junior / senior - Praha, 20-30 000 Kč

referenční číslo: E765503D | aktuálnost: 24.11.2016

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Náplň práce

Profil firmy:
Naším klientem je stabilní společnost (25 zaměstnanců)se sídlem v Praze, která pro tuzemskou i zahraniční klientelu vyrábí a instaluje světelné reklamy, vybavení prodejních prostor, POS apod.

V rámci rozvoje společnosti hledáme nové, spolehlivé a stabilní zaměstnance.

Náplň práce:
- práce v grafických programech Adobe a Corel
- příprava grafických podkladů pro tiskárny / plotr
- obsluha digitálních tiskáren, plotru a velkoformátového laminátoru
- běžné podpůrné grafické práce

Požadujeme:
- min. SOU / SŠ vzdělání
- aktivní zájem o oblast PC grafiky
- ochotu a chuť učit se v oboru novým věcem
- zkušenosti a praxi s prací v programech spol. Adobe, Corel
- samostatnost, spolehlivost, pečlivost
- preciznost a důslednost
- znalost sublimačního tisku výhodou, ne podmínkou
- znalost a praxi s MS Office (Word, Excel)
- nástup možný ihned, případně dle dohody s vybraným kandidátem

Nabízíme:
- trvalý pracovní poměr ve stabilní společnosti v Praze - Horoměřicích
- přátelský pracovní tým, příjemné pracovní prostředí
- platové ohodnocení 20 - 30 000 Kč (dle pracovních schopností a zapracování)
- zajímavý profesní a odborný růst

Váš strukturovaný životopis v češtině, prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Mzda: 20 000 - 30 000 Kč

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha

Obor: Grafika, Tvůrčí práce, kultura, umění, Marketing, reklama, public relations, Média, polygrafie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita