Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Projektový manažer s AJ

referenční číslo: 11657 | aktuálnost: 15. 10. 2016

Máte praxi v oblasti nákupu ve výrobní společnosti? Umíte výborně anglicky? Láká Vás zázemí rozvíjející mezinárodní společnosti? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis

Mladá perspektivní společnost se sídlem v Brně rozšiřuje svůj tým o zkušeného Nákupčího

Náplň práce

  • Vyřizování objednávek od zavedených dodavatelů

po celém světě

  • Koordinace a řízení projektů
  • Vyjednávání ceny
  • Průběžné sledování skladových zásob
  • Zajišťování přepravy
  • Služební cesty po ČR i do zahraničí (Holandsko, Čína)

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (technického směru)
  • Praxi na obdobné pozici alespoň 2 roky
  • Zkušenosti s projektovým řízením
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Znalost technické dokumentace
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • Zázemí mladé rozvíjející se společnosti s mezinárodním působením
  • Každodenní komunikace v angličtině
  • Odborné vzdělávání (kurzy)
  • Možnost podílet se na zajímavých projektech
  • Navíc týden dovolené
  • Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 40 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha