Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

GESTAMP LOUNY s.r.o.

Technici v ostatních průmyslových oborech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11009070776 | aktuálnost: 3. 12. 2016

místo výkonu práce: Průmyslová zóna Triangle
Vzhledem k plánovanému rozšiřování výrobní haly v důsledku přicházejících nových projektů do našeho výrobního závodu hledáme dalšího Technika údržby elektro.
Máte praxi na obdobné pozíci v mezinárodní výrobní společnosti?
Chcete pracovat ve firmě, která má okolo 50-ti ABB robotů ve výrobě?
Rádi se technicky vzděláváte?
V tom případě pro Vás máme zajímavou pracovní příležitost – TECHNIK ÚDRŽBY ELEKTRO.
Co vás čeká:
•Údržba a opravy technologického vybavení firmy.
•Řešení technickým změn.
•Technická podpora výroby.
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
•Vzdělání elektrotechnického směru.
•Praxi na dané pozici v mezinárodní výrobní společnosti.
•Platnou vyhláška 50, min. § 5.
•Odborné dovednosti v oblasti elektrohydrauliky výhodou.
•Znalost ABB robotů výhodou (seřizování, údržba, programování).
•Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu.
Co vám můžeme nabídnout:
•Zajímavé platové ohodnocení.
•Možnost dalšího vzdělávání (odborné kurzy, jazykové kurzy).
•Dotované stravné.
•Příspěvek na dopravu.
•Další firemní benefity po zkušební době.
•Firemní akce.
•Moderní pracovní prostředí (https://youtu.be/Awx9Xl_aFg4).
kontakt:e-mail: kariera@cz.gestamp.com

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha