Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

PERSONALISTÉ.CZ

Nacházíme společnostem kvalifikované osobnosti s dlouhodobě pozitivním vlivem na úspěch v jejich podnikání a zároveň nabízíme diskrétní, osobní a profesionální přístup při řešení konkrétních požadavků v oblasti lidských zdrojů. Kandidátům nabízíme spolehlivé a důvěryhodné poradenství pro jejich další profesní rozvoj.

Obchodní zástupce

referenční číslo: E6FE7CCF | aktuálnost: 15. 8. 2016

Pro našeho zákazníka, významného prodejce světových značek dentálních lékařských nástrojů a materiálů, hledáme nového kolegu pro rozšíření stávajícího týmu.

Náplň práce:

- péče o zákazníky v regionu
- koordinace služeb a produktů u zákazníka a jeho další rozvoj
- propagace nových produktů společnosti a jejich prodej
- péče o expanzi produktů v daném regionu
- marketingová podpora
- reprezentace společnosti na obchodních jednáních a marketingových akcích

Požadujeme:

- výborné komunikační a prezentační schopnosti
- aktivní přístup a odvahu přinášet nové myšlenky a realizovat je
- solidní vzhled a reprezentativní vystupování
- důslednost při plnění svěřených úkolů
- samostatná, asertivní osobnost s přirozenou autoritou

Nabízíme:

- zajímavou práci a zázemí stabilní společnosti
- atraktivní finanční ohodnocení
- možnost dalšího osobního rozvoje
- velmi přátelskou a otevřenou atmosféru ve firmě
- účast na rozvoji obchodní strategie regionu do dalších let

Místo výkonu práce:
- Zlínský kraj

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha