Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Výrobní inženýr se zaměřením na plasty

referenční číslo: 11357 | aktuálnost: 30. 8. 2016

Pro našeho významného klienta v chomutovské průmyslové zóně, hledáme schopného výrobního inženýra.
Máte zkušenosti?
Umíte anglicky?
Pak nás neváhejte oslovit.

Náplň práce

  • Zavádění nových produktů a procesních změn
  • Samostatné vedení jednotlivých investičních projektů
  • Kontrola a dodržování rozpočtu
  • Zajištění dodržování systému kvality TS 16949
  • Neustálé zlepšování
  • Kontakt s místními úřady a dodavateli společnosti
  • Návrh výrobních procesů a normování práce

Požadujeme:

  • VŠ strojního směru
  • Minimálně 3 roky praxe ve výrobní společnosti na pozici výrobního nebo procesního inženýra
  • Znalost problematiky zpracování plastů nutná
  • Komunikativní znalost anglického jazyka

Nabízíme:

  • Zázemí nadnárodní stabilní společnosti
  • Dovolenou navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost osobního rozvoje

Mzda: 40 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha