Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Personal Consult s.r.o.

Manažer produktového rozvoje (P3662)

referenční číslo: E6EA9216 | aktuálnost: 11. 7. 2016

Vedení úseku produktového marketingu a souvisejících činností, spolupráce na tvorbě strategie uvedení produktů na české i zahraniční trhy, řízení a realizace inovačních a koncepčních aktivit a projektů značkového sortimentu, aktivní spolupráce s úseky obchodu, technologie, konstrukce výrobků a s vedoucí propagace.
Monitoring trhu, obchodních a produktových aktivit konkurence, produktový benchmarking.
Spolupráce s externími agenturami a partnery. Spolupráce na přípravě a realizaci veletrhů a jiných propagačních nebo obchodních akcí společnosti.

Požadujeme:

M/Ž, SŠ/VŠ vzdělání obchodně-marketingového nebo technického směru (strojírenský obor výhodou), praxe v oblasti produktového marketingu, obchodu s průmyslovými produkty nebo produktových projektech min. 2 roky., pokročilou znalost AJ, znalost NJ výhodou, dobré organizační a vyjednávací schopnosti, cit pro techniku, schopnost pracovat s technickou dokumentací, kreativitu, komunikativnost, empatii, zodpovědnost, pečlivost, samostatnost, schopnost práce v týmu, Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič, pokročilou znalost Microsoft Office.

Nabízíme:

Profesionální zázemí, zodpovědnou a perspektivní práci v dynamické české firmě, práci s produkty dobře zavedené a stabilní značky, příležitost pro seberealizaci v oblasti inovací stávajících a zavádění nových produktů, možnost odborného vzdělávání a profesního růstu, odborné zaškolení v oblasti našich produktů, jejich vývoje a výroby, různorodou a kreativní práci, atraktivní finanční ohodnocení, služební automobil i pro soukromé účely, 5 týdnů dovolené a další finanční i nefinanční benefity.

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail