Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment s.r.o.

Zkušený recruiter

(referenční číslo: 1-12-208884/JD)

Máte již zkušenosti s náborem a hledáte novou výzvu? Víte co znamená pojem ,,talent acquisition''? Máte zkušenost z personální agentury? Jste expertem na sociálních sítích a víte, kde najít ty správné kandidáty?

Pokud ANO, pak mezinárodní společnost hledá osobu, která bude zodpovědná za vyhledávání vhodných kandidátů a vedení náborového procesu - jste to VY? Pak se nám přihlašte

Náplň práce:

  • zajištění kompletního náborového procesu - od vyhledávání kandidátů, aktivní oslovování po vedení pohovorů a následná péče
  • podpora nadřízených a spolupráce s dalšími kolegy a týmy
  • aktivní působení na sociálních sítích a dalších médiích dle standardů společnosti

Požadujeme:

  • min. bakalářské vzdělání
  • zkušenosti s náborem, nejlépe s personální agentury (na pozice do financí, obchod, HR nebo IT)
  • zkušenosti s vyhledáváním a aktivním oslovováním na sociálních sítích
  • zkušenosti s využíváním interních databází a dalších nástrojů pro efektivní nábor
  • znalost zákoníku práce - výhodou
  • nástup: ASAP

Nabízíme:

Benefits:

  • roční bonusy
  • 25 dní dovolené
  • příležitost pro kariérní rozvoj
  • plně hrazené stravenky
  • jazykové kurzy
  • MultiSport Benefitkarta
  • občerstvení na pracovišti
  • relaxační zónaa další..

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/lidske-zdroje-pravo-administrativa/

Please read carefully the text below and attach it to your e-mail/letter.
I agree that company Grafton Recruitment, Na Porici 3a, Praha 1, will process my private personal data towards mediation a job (filing, editing, sorting and its providing to a third party whose identity will be communicated to me) in accordance with legislative act number 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" until written form revocation. I confirm being awarded of my rights in connection with access to and protection of information. For exact wording of §12 and §21 please go to http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 45 000 - 50 000 Kč / měsíc
Region: Hl. m. Praha
Obor: Personalistika, HR
Typ nabídky: Zaměstnání