Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Kariéra s.r.o.

Dohledový specialista / Specialistka oddělení IT / okres Nový Jičín

referenční číslo: 36372 | aktuálnost: 7. 10. 2016

Pro našeho významného klienta, který se zabývá automobilovým průmyslem, hledáme vhodné kandidáty na pozici Dohledový specialista / Specialistka oddělení IT.

Náplň práce:
práce v dohledovém centru centrálního provozního systému
kontrola softwarových aplikací, které zajišťují běh provozu a konfigurace těchto aplikací
příprava testů nových aplikací
podílení se na vývoji nových aplikací na základě trendů v nových technologiích
administrace serverů – aplikační, databázové a vybrané reportingové nástroje
proaktivní řešení problémů
práce na softwarových produktech pro SQL databázi a aplikační servery

Požadujeme:
SŠ vzdělání ukončené maturitou, v oblasti elektrotechniky výhodou
schopnost týmové spolupráce
komunikativní znalost angličtiny slovem i písmem (podmínkou)
ŘP skupiny B – aktivní řidič (podmínkou)
trestní bezúhonnost
ochotu pracovat v třísměnném provozu
Nástup možný dle dohody.

Nabízíme:
- kariéru ve stabilní zahraniční společnosti
- špičkovou technologii a vybavenost při výrobě světlometů a zadních svítilen do automobilů
- odborný růst
- zaměstnanecké výhody

Místo výkonu práce: Mošnov

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj životopis s aktuální fotografií v ČJ na e-mail kariera05@karierasro.cz .

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha