Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Krajské ředitelství policie kraje Vysočina

Vrchní referenti Policie ČR

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10477150712 | aktuálnost: 1. 10. 2016

Místo výkonu práce Vrchlického 46, Jihlava.
Krajské ředitelství policie kraje Vysočina nabízí volná služební místa policistů/policistek se zařazením v pořádkové, dopravní a cizinecké službě policie. Pro přijetí do služebního poměru je nutné splnit podmínky dané zákonem o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů.
Bližší informace naleznete na internetových stránkách www.policie.cz v menu Nabídky a zakázky, Volná místa, Možnosti uplatnění u Policie České republiky.
V případě Vašeho zájmu stát se policistou České republiky zašlete žádost o přijetí do služebního poměru spolu se strukturovaným životopisem na naši emailovou adresu krpj.nabor@pcr.cz .

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 17 960 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina

Obor: Bezpečnost, ostraha

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail