Typ nabídky

Minimální mzda

Referent/ka zákaznického servisu s NJ nebo AJ, cca 30 000 Kč

referenční číslo: E69184EB | aktuálnost: 16.01.2017

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Náplň práce

Profil firmy:
Naším klientem je stabilní společnost (25 zaměstnanců)se sídlem v Praze - Horoměřicích, která pro tuzemskou i zahraniční klientelu vyrábí a instaluje světelné reklamy, vybavení prodejních prostor, POS apod.

V rámci rozvoje společnosti hledáme nové, spolehlivé a stabilní zaměstnance.

Náplň práce:
- příjem objednávek, zadání objednávek do interního systému
- aktivace interních a externích subdodavatelů dané zakázky
- dohled nad termíny plnění zakázek, plánování návaznosti procesů
- kontrola potvrzení termínů a dodávek ze strany firmy a subdodavatelů
- aktivace logistiky, zajištění logistického zpracování zakázky
- kontrola provedené fakturace u zakázek, párování došlých plateb
- běžná operativa, administrativa

Nejde o obchodní pozici, jde ve své podstatě o podpůrnou administrativně / organizačně / logistickou pozici v rámci firmy.

Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání
- praxi v administrativě
- praxi v zákaznickém servise, péči o klienty společnosti
- ochotu a chuť učit se v oboru novým věcem
- samostatnost, spolehlivost, pečlivost
- schopnost samostatné i týmové práce
- znalost a praxi s MS Office (Word, Excel)
- znalost NJ - výhodou, ne podmínkou - v takovém případě je ale nutná pracovní znalost AJ
- nástup možný ihned, případně dle dohody s vybraným kandidátem

Nabízíme:
- trvalý pracovní poměr ve stabilní společnosti v Praze - Horoměřicích
- přátelský pracovní tým, příjemné pracovní prostředí
- platové ohodnocení cca 30 000 Kč (dle pracovních schopností a zapracování)
- zajímavý profesní a odborný růst

Váš strukturovaný životopis v češtině, prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Mzda: 30 000 - 30 000 Kč

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha

Obor: Administrativa, Doprava, logistika, Ekonomika, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita