Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

PRESBETON Nova, s.r.o.

Obsluha strojů na výrobu stavebních hmot

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10882030749 | aktuálnost: 8. 10. 2016

Náplň práce: obsluha míchaček na plnoautomatické lince na betonové výrobky, zavážení surovin, kontrola průběhu výroby, obsluha programu míchaní a úprava parametrů na PC, základní údržba a úklid.
Požadujeme: SOU technického zaměření, praxe ve výrobní společnosti, schopnost řešit praktické problémy, spolehlivost, samostatnost, iniciativa, výhodou průkaz jeřábníka, vazače.
Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou, prespektivní zaměstnání ve stabilní české společnosti, finanční růst v závislosti na osobním rozvoji, možnost prodloužení zaměstnaneckého poměru, stravenky, zaměstnanecké sleva na výrobky společnosti.
Místo výkonu práce: 9. května 259, Lužec nad Vltavou
Kontakt: Ing. Knopp, POUZE PÍSEMNĚ, životopisy zasílat e-mailem - tomas.knopp@presbeton.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 20 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha