Typ nabídky

Minimální mzda

Account Manager – Zlín

referenční číslo: E6607A35 | aktuálnost: 21.02.2017

O2 Czech Republic a.s.

Náplň práce

- Udržování a rozvoj vztahů se stávajícími korporátními zákazníky
- Prodej telekomunikačních a ICT služeb O2 a práce s novými technologiemi
- Komplexní znalost zákazníka, rozpoznaní a následné zastřešení jejich potřeb
- Schopnost prodat, doporučit možné řešení šité na míru
- Vyjednávání konkurenceschopných obchodních podmínek
- Administrativa spojená s jednotlivými obchodními případy

Požadujeme

- Středoškolské vzdělání s maturitou
- Praxe v jednání s firemními zákazníky
- Dobré komunikační dovednosti a reprezentativní vystupování
- Schopnost naslouchat zákazníkovi a rozvíjet jeho podnikání
- Zájem o technologické produkty
- Řidičský průkaz skupiny B a ochota cestovat

Nabízíme

- Kontakt s nejmodernějšími technologiemi a novými trendy z oblasti telekomunikací
- Motivující mzdové ohodnocení složené z fixní a variabilní částky
- Pestré volitelné benefity např. zvýhodněný internet na doma a O2 TV, příspěvky na životní nebo penzijní připojištění, stavební spoření, jazykové kurzy, sport, kulturu, stravenky...
- A k tomu další výhody jako služební mobilní telefon, internet v mobilu, neomezený tarif, slevy pro rodinu a přátele, slevy od řady našich partnerů (O2 Extra výhody)
- Jeden týden dovolené navíc (tedy 5 týdnů relaxu)

Měníme telekomunikační trh, buďte při tom!

Místo pracoviště: Zlín

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita