Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Building Plastics ČR, s.r.o.

Účetní všeobecní

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11009260702 | aktuálnost: 14. 7. 2016

  • Požadujeme:

minimálně středoškolské vzdělání, ekonomický směr výhodou, praxe na pozici účetní výhodou
znalost práce na PC (Microsoft Office), Outlook, zodpovědnost, samostatnost a flexibilitu, částečná znalost AJ či NJ
Pracovní náplň: - zpracování přijatých faktur
- kontrola salda dodavatelů
- zpracování měsíčních hlášení na FÚ (DPH, Souhrnné hlášení, Kontrolní hlášení)
- zpracování bankovních výpisů
- hlášení Intrastat
- statistické výkazy
- účtování zápočtů
Nabízíme: práci ve stabilní a dynamické firmě
nástup ihned
práce na plný úvazek
další jazykové vzdělávání
firemní stravování
V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis na email: svandova@minirol.cz.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 18 000 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha