Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Specialista kontaktu se zákazníky

referenční číslo: 12743 | aktuálnost: 11. 11. 2016

Hovoříte anglicky? Ovládáte alespoň základy francouzštiny? Jste komunikativní osobnost a láká Vás kancelářská práce? Pak je tato pozice určena právě Vám

Mezinárodní společnost hledá kandidáty na pozici SPECIALISTA KONTAKTU se ZÁKAZNÍKY (20-30.000,-Kč)

Náplň práce

  • Kontaktní osoba pro svěřeného zákazníka
  • Komunikace se zákazníkem (telefonicky, e-mailově, osobně)
  • Spolupráce s vedoucím projektu, logistikou a dalšími odděleními společnostmi
  • Správa a aktualizace dat v informačním systému
  • Administrativní práce

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání s maturitou
  • Znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni
  • Znalost francouzského jazyka alespoň na úrovni A2/B1
  • Praxi na obdobné pozici výhodou nikoli podmínkou
  • Komunikativnost, týmovost

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na závodní stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Zaměstnanecké slevy
  • Místo výkonu práce: okres Havlíčkův Brod

Mzda: 20 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina

Obor: Administrativa, Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha