Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pro našeho významného klienta V Chebu hledáme spolehlivé a šikovné brigádníky pro pomocné práce na prodejně - vhodné od 16 let

Práce na pokladně, doplňování zboží - vhodné již od 16 let

referenční číslo: 5065 | aktuálnost: 4. 7. 2016

Pro našeho významného klienta v Chebu hledáme spolehlivé a šikovné brigádníky pro pomocné práce v prodejně. Nabízíme brigádu téměř pro každého, a to již od 16 LET VĚKU Ať již hledáte letní, nebo naopak dlouhodobou brigádu se stabilním výdělkem, tato pozice Vám nabízí obě z možností. Nástup je možný ihned.

Náplň práce:
- vybalování a doplňování zboží
- prezentace zboží, péče o svěřený úsek
- práce na pokladně
- práce ve skladu
- úklid prodejny

Požadujeme:

- spolehlivost a manuální zručnost
- fyzickou zdatnost a dobrý zdravotní stav
- trestní bezúhonnost a platný potravinářský průkaz

Nabízíme:

- práci na dohodu o pracovní činnosti
- letní, nebo dlouhodobou brigádu
- hodinovou mzdu ve výši 80 Kč příplatky za práci v noci, o víkendu a ve svátek
- příjemné pracovní prostředí
- pravidelný výplatní termín

Místo pracoviště: Cheb

Region: Karlovarský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha