Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Fibertec Steti s.r.o.

Chemičtí technici kontroly kvality, laboranti a pracovníci v příbuzných oborech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11337430714 | aktuálnost: 4. 11. 2016

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
- posuzování a vyhodnocování kvality vstupních materiálů a produktů fyzikálně chemickými metodami;
- příprava surovin a chemikálií pro laboratorní zkoušky;
- výroba a chemická analýza vzorků;
- odborná komunikace mezi laboratoří, kvalitou, výrobou, technologii a s oddělením R&D v Rakousku;
- technická podpora zákazníků;
- v technol. laboratoři zajišťuje práci s labor. holandry, mixéry, ponorným míchadlem IKA, rozvlákňovačem, míchadlem konečné látky, přípravu ručních archů na Rapidu (přístr. s vakuovým odtahem k přípravě ručních archů papíru se sušícími plotnami);
Požadavky na uchazeče
- vzdělání chemické - úplné střední s maturitou (nebo vysokoškolské)
- vzdělání orientované na chemické technologie ( anorganická, organická chemie )
- anglický jazyk na komunikativní úrovni
- praxe v oblasti laborantských činností – velkou výhodou
- schopnost a chuť učit se novým věcem a přijímat nové výzvy
- samostatné analytické a systémové myšlení, odpovídající pracovní nasazení, komunikativnost, schopnost týmové spolupráce, zájem o práci a rozvoj v oboru, zodpovědnost
Dejte Vaší kariéře prostor a přihlaste se ještě dnes.
V případě zájmu o tuto pozici pošlete prosím na uvedený email Váš životopis.
Do předmětu zprávy uveďte název pozice „Inspektor kvality – Chemik“

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 120 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Potravinářství a chemie

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha