Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ZF Engineering Plzeň s.r.o.

Pro naše vývojové středisko v Plzni / Česká republika hledáme:

Inženýr vývoje SW (m/ž)

referenční číslo: E632097F | aktuálnost: 22. 7. 2016

Pracovní náplň:
Vývoj SW pro realizaci funkcí automatických převodovek a pojezdových mechanismů nebo základních funkcí řídících jednotek jednotlivých systémů vyvíjených v naší společnosti. Testování SW/HW v laboratoři i na vozidlech.

• Programování systémů pracujících v reálném čase v jazycích C a C++
• Programování SW pro podporu a testování těchto systémů
• Využívání moderních zkušebních metod
• Softwarové metriky a struktury
• Integrace a testování softwaru
• Sledování, analýza a řešení problémů

Nabízíme:
• Kompletní zaškolení v dané problematice
• Účast na vývoji systémů a špičkových technologií pro světové výrobce automobilů
• Zajímavou a tvořivou práci v přátelském kolektivu
• Spolupráci na projektech s dalšími 6ti vývojovými centry firmy ZF
• Nadstandardní mzdové ohodnocení
• Další profesní růst a vzdělávání
• Možnost služebních cest do zahraničí a využití jazykových znalostí
• Případnou možnost postupu na pozici projektového koordinátora

Požadujeme:
• VŠ vzdělání v oborech elektronika, elektrotechnika, kybernetika nebo informatika (lze i absolvent)
• Znalost C, C++
• Dobré jazykové znalosti německého a/nebo anglického jazyka slovem i písmem (podpoříme jazykovými kurzy)
• Znalosti v oblasti vývoje softwaru pro systémy pracující v reálném čase nutností
• Znalosti v oblasti programování jednočipových uC
• Samostatnost
• Zodpovědnost
• Proaktivní přístup

Zasílejte prosím cv v anglické nebo německé verzi

Pozor, změna telefonního čísla:
Telefon/Phone +420 373 736-302, Telefax/Fax +420 373 736-312

Benefity
- po 1 roce příslušnosti ke společnosti – příspěvek na penzijní nebo živ. připojištění 300,- Kč
- po 2 letech 600,- Kč,-, po 5 letech 1000,- Kč
- jazykové vzdělávání ve firmě (NJ, AJ) zdarma
- zajištění odborného vzdělávání
- služební zahraniční cesty
- stabilní zázemí zahraniční společnosti
- příjemný kolektiv, příjemné pracovní prostředí
- 1 x ročně přezkoumání mezd ( červenec)
- flexibilní časové konto
- pružná pracovní doba 8:30 - 15:30 , pá 8:30 – 14:30
- roční bonusy za hospodářský výsledek firmy
- variabilní složka mzdy – nastavuje se každý duben v roce
- 25 dní dovolené
- letní a vánoční slavnost
- firemní stravování – cena menu 40 Kč( polévka, hlavní jídlo, dezert/salát)
- příspěvek na dopravu
Vzdálenost Měsíční brutto částka Kč

0 - 20 km 500 Kč
21 - 30 km 800 Kč
31 - 50 km 1 200 Kč
51 km - více 1 600 Kč

Místo pracoviště: Plzeň–Skvrňany

Region: Plzeňský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů, Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha