Grafton Recruitment s.r.o.

Praca z zakwaterowaniem, nawet 29 100 CZK miesięcznie

(referenční číslo: 18-21-223610/JD)

Opis stanowiska:
Chcesz zbudować swój pierwszy samochód? Szukamy ludzi, którzy pragną dobrze zarabiać i nie boją się wymagającej pracy.
Dla jednego z największych producentów samochodów w Czechach szukamy pracowników na stanowiska: Operator Linii Montażowej, Spawacz oraz Pracownik Lakierni i Tłoczni.

Opis miejsca pracy:

  • Miasto Kolin, Czechy - 2 godziny jazdy z Kłodzka lub 2,5 godziny z Jeleniej Góry.
  • Praca przy linii produkcyjnej Toyota Aygo, Peugeot 108 oraz Citroen C1.
  • W zależności od twoich umiejętności możesz pełnić funkcje: Pracownika, Spawacza, Operatora Linii Pras lub jako Pracownik Lakierni.
  • Praca od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym (6-14:25 oraz 15:30 -23:55).
  • Praca wymagająca fizycznie (co 2 godzinny następuje zmiana stanowiska w celu odciążenia pracownika).

Oferujemy:

  • W 1-tym miesiącu pensja 20 000 CZK + dodatki + premie za frekwencję 1 838 CZK (w przybliżeniu 2500 zł netto).
  • 4-ta pensja w 4-tym miesiącu od daty zatrudnienia 22 970 CZK + dodatki i bonusy + 919 CZK premie za pozytywną ocenę pracowniczą (łącznie około 2 900 zł netto).
  • Po 6 miesiącach średnie miesięczne wynagrodzenie (łącznie z bonusami) może wynieść 29 100 CZK (około 3 200 zł netto).
  • Wsparcie koordynatora posługującego się językiem polskim.
  • Nie wymagamy dużego doświadczenia, oferujemy pakiet szkoleń.
  • Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy w centrum Kolina.
  • Możliwość zatrudnienia przez zakład pracy na umowę wewnętrzną.

Požadujeme:

Wymagania:
Relokacja do nowej lokalizacji i dobry stan zdrowia.

Nabízíme:

Benefity:
Korzyści:

  • 13-ta wypłata - podstawa 16 100 CZK i 13 800 CZK (wysokość wynagrodzenia zależy od osiągniętych wyników) , wypłacona w lipcu, grudniu oraz styczniu.
  • Dopłata za dodatkową zmianę - 800 CZK.
  • Dodatek na zakwaterowanie - 2 000 CZK.
  • Premie za obecność 1 838 CZK.
  • Dodatkowy tydzień urlopowy (plus 4 tygodnie standardowe).
  • Dojazd autokarem do miejsca pracy.
  • Bony na wyżywienie.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule wiadomości. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.cz/nabidka-prace/vyroba-provoz/

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 22 600 - 29 100 Kč / měsíc
Region: Středočeský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl
Typ nabídky: Zaměstnání