Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

CIREX CZ s.r.o.

Úředníci jinde neuvedení

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11055960770 | aktuálnost: 27. 8. 2016

z.:28.6.2016, a.:26.8.2016. Náplň práce: operativní řešení problémů uživatelů systému SAP ve výrobě, analýza a integrace požadavků uživatelů, školení uživatelů a tvorba školících materiálů, implementace modulů v rámci společnosti, hromadná údržba dat v systému SAP,
Požadavky: praxe na obdobné pozici z výrobní společnosti ( automotive výhodou), plynulá znalost anglického jazyka nebo německého, znalost programování ABAP výhodou, analytické myšlení, komunikativnost.
Nabízíme: stravenky, týden dovolené navíc, bonus za docházku, benefity dle Vnitřního předpisu, sick days.
Životopisy zasílejte na e-mail: m.koblizkova@cirex.eu. Během dovolené (1.8. -21. 8. 2016) neočekávejte odpovědni, nejsme přítomni. Výběrové řízení proběhne v září.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 40 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail