Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Javascript developer

referenční číslo: 12720 | aktuálnost: 7. 11. 2016

Hledáte práci, ve které uplatníte svůj potenciál? Máte zkušenosti s programováním v JavaScriptu? Disponujete znalostí HTML?

Pokud ano, je tahle nabídka práce pro Vás ta pravá

JAVASCRIPT DEVELOPER

Náplň práce

  • Vývoj webových aplikací v JavaScriptu
  • Podílení se na zajímavých dlouhodobých projektech
  • Řešení problému ke spokojenosti zákazníka
  • Zabývání se funkcionalitou produktu
  • Spolupráce s vývojáři a dalšími odděleními

Požadujeme:

  • Zkušenost s JavaScriptu (TypeScript výhodou)
  • Znalost HTML (ideálně HTML5), CSS
  • AJ minimálně na úrovni technické specifikace
  • Schopnost stanovit priority a psát čitelný kód
  • Znalost Less a jQuery výhodou

Nabízíme:

  • 13. mzda, 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky ve formě Cafeterie
  • Jazykové a vzdělávací kurzy
  • Firemní akce
  • Placené přesčasy
  • Velmi příjemné pracovní prostředí
  • Možnost kariérního růstu
  • Stravenky
  • Místo výkonu práce: Ostrava

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha