Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Vývojový konstruktér – automotive

referenční číslo: 10031 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Máte zkušenosti z konstrukce či vývoje a máte ukončené SŠ vzdělání technického směru? Hledáte zázemí stabilní společnosti a možnost spolupráce s předními světovými automobilkami? Zašlete nám svůj životopis. Hledáme možná právě Vás

Stabilní společnost s mnohaletou tradicí působící v oblasti automotive hledá nového člena konstrukčního týmu na pozici:

VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR – AUTOMOTIVE (40-50.000,- Kč)

Náplň práce

  • Práce s 3D konstrukčními programy
  • Konstrukční a vývojová práce
  • Kooperace v týmu
  • Zadávání a úpravy dat na základě požadavků klienta
  • Administrativa, příprava podkladů a výkresů
  • Dodržování technické úrovně a stanovených termínů

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Nadšení pro automotive
  • Znalost 3D konstrukčních programů (CATIA, NX výhodou)
  • Flexibilitu a ochotu učit se nové postupy
  • Orientaci a znalost ze světa techniky
  • Spolehlivost, preciznost, samostatnost

Nabízíme:

  • Zázemí a stabilitu mezinárodní společnosti
  • Práci s nejnovějšími technologiemi v automotive
  • Možnost kariérního růstu
  • Příspěvky na jazykové kurzy
  • Finanční pomoc v případě relokace
  • Pružnou pracovní dobu, týden dovolené navíc
  • Velké množství dalších firemních benefitů
  • Místo výkonu práce: Praha - Východ

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha