Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Kariéra s.r.o.

Specialista podpory obchodu

referenční číslo: 34820 | aktuálnost: 11. 7. 2016

Pro našeho klienta jednu z nejrychleji rostoucích firem v oblasti přímého zprostředkování životního pojištění v Evropě hledáme energického člověka do obchodního týmu na pozici: Specialista podpory obchodu.

Náplň práce:
• Aktivní komunikace se stávajícími klienty
• Budovat dlouhodobé vztahy s klienty
• Práce s interním systémem

Požadujeme:
• SŠ s maturitou
• práce vhodná pro komunikativního člověka
• Umět komunikovat po telefonu
• Uživatelskou znalost s počítačem
• Přátelské povahy

Nabízíme:
• Hlavní pracovní poměr v prostředí mezinárodní společnosti
• Motivující finanční ohodnocení: nástupní plat 18 500 fix + pohyblivá složka až 20 000Kc závislá na odvedené práci
• Příležitost podílet se na rozvoji firemní kultury
• Pro zaměstnance stravenky a dodatečné dny dovolené, teambulding, soutěže atd
• Možnost pohyblivé pracovní doby v rozmezí 8 - 18h
• Práce ve smíšeném kolektivu v centru Prahy

Místo pracoviště:
• Praha 1

Datum nástupu:
• Dle dohody

V případě, že Vás nabídka zaujala, zašlete Váš životopis na email kariera09@karierasro.cz

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2015. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha