Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

UNIPETROL RPA, s.r.o.

Unipetrol výzkumně vzdělávací centrum, a.s. vypisuje pro pracoviště v Litvínově výběrové řízení na pracovní pozici: CHEMIK / LABORANT.

Chemik / Laborant

referenční číslo: E560F1FC | aktuálnost: 2. 9. 2016

Náplň práce:

- samostatné provádění chemických analýz ropných produktů
- obsluha laboratorních přístrojů a zařízení
- příprava vzorků k analýze, značení a skladování vzorků podle legislativních předpisů
- příprava roztoků a činidel
- spolupráce při odběru vzorků v provozních zařízeních
- vedení laboratorních záznamů
- práce s laboratorním informačním systémem

Požadujeme:

- ÚSO/SŠ vzdělání - obor chemie
- aktivní používání MS Office
- samostatnost a aktivní přístup
- schopnost pracovat v týmu
- ochota učit se nové věci
- praxe min. 2 roky - výhodou

Nabízíme:

- účast na řešení zajímavých výzkumných úkolů v
- spolupráci s průmyslem v rámci výzkumných projektů
- odpovídající mzdové ohodnocení
- fixní a volitelný systém zaměstnaneckých benefitů
- práci na plný úvazek
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení smlouvy
- nástup možný ihned

Místo pracoviště: Areál Chempark, Záluží 1, Litvínov

Region: Ústecký kraj

Obor: Potravinářství a chemie

Specializace: laborant

Typ nabídky: Kontrakt

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha