Typ nabídky

Minimální mzda

Právník/právnička

referenční číslo: E53CA3CB | aktuálnost: 06.12.2016

Státní pozemkový úřad

Státní pozemkový úřad přijme zaměstnance na pozici právník/právnička.

Náplň práce

- zastupování Státního pozemkového úřadu před soudy.
- zpracování právních stanovisek,
- příprava a kontrola smluvních dokumentů,
- účast na tvorbě právních předpisů,
- poskytování právních konzultací týkajících se činnosti Státního pozemkového úřadu zaměstnancům organizačních jednotek a útvarů.

Požadujeme

- ukončené vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu na právnické fakultě v ČR, obor právo,
- znalost občanského hmotného a procesního, správního práva,
- vhodné pro právníka s praxí i absolventa, zkušenosti se zastupováním před soudy jsou vítány,
- smysl pro odpovědnost, loajalita, komunikační dovednosti, organizační schopnosti, flexibilní a aktivní přístup k řešení úkolů,
- bezúhonnost.

Nabízíme

- odborný růst, nabytí zkušeností a právní praxe v zajímavých oblastech práva,
- finanční ohodnocení dle nař. vlády č. 304/2014 Sb., v platném znění, (13. pl. třída),
- 5 týdnů dovolené + zdravotní volno v rozsahu 5 dnů,
- vzdělávání – možnost účasti na školeních zaměřených na generální právní praxi,
- zaměstnanecké benefity - stravenky, poukázky/příspěvky na penzijní připojištění,
- zázemí přátelského kolektivu.

Region: Praha

Obor: Justice, právo, legislativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální