Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Technik - Project manager

referenční číslo: E5395F99 | aktuálnost: 22. 8. 2016

Pro našeho klienta, společnost, která je dodavatelem LED osvětlení pro průmyslové a komerční využití, hledáme vhodného kandidáta na pozici Technik – Project manager

Požadujeme:
• SOU/SŠ elektrotechnického zaměření
• základní znalost čtení technické a výkresové dokumentace
• trestní bezúhonnost
• důslednost
• pečlivost
• všeobecné myšlení a samostatné řešení problémů a úkolů
• zručnost a ochotu na sobě dále pracovat
• anglický jazyk – pokročila úroveň
• řidičský průkaz sk.B

Náplň práce:
• zpracování světelno technických projektů dle projektové dokumentace
• testování nových produktů
• komunikaci s klientem
• technická podpora klientům
• vyřizování reklamací
• obchod (prodej zákazníkům, tvoření cenových nabídek)
• vkládání dat na web (včetně vytváření návodů na zapojení, katalogových listů)
• komunikace se zahraničím
• obsluha zákazníků na showroomu

Nabízíme:
• práci na HPP
• zázemí dynamicky rostoucí společnosti
• neformální prostředí a mladý kolektiv
• práci plnou výzev
• atraktivní mzdové ohodnocení, které Vás překvapí (pravidelné čtvrtletní odměny – dle výsledků)
• místo výkonu práce: Chrášťany

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

Místo pracoviště: Chrášťany

Region: Hl. m. Praha, Středočeský kraj

Obor: Management, Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha