Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Kontrolor kvality - zeiss

referenční číslo: 7953 | aktuálnost: 10. 11. 2016

Máte praxi s kontrolou kvality? Jste schopen/a ovládat 3D měřící stroj Zeiss? Zajímá Vás práce v moderní kusové výrobě? Máme pro Vás příležitost.

Dynamická česká výrobní firma, hledá posily do týmu na pozici:

KONTROLOR KVALITY - ZEISS

Náplň práce

  • Provádění měření na 3D stroji Zeiss
  • Zaznamenávání výsledků do grafů a tabulek a další zpracovávání technické dokumentace
  • Dohled nad kvalitou vyráběných dílů
  • Odpovědnost za metrologický řád společnosti, jeho aktualizace v návaznosti na legislativní změny
  • Vyhodnocování zjištěných hodnot měření produkty
  • Kooperace napříč společností, pravidelný reporting

Požadujeme:

  • Vzdělání v oboru strojírenství
  • Praxi s 3D měřením
  • Spolehlivost, pracovitost a loajálnost
  • Aktivní přístup k práci

Nabízíme:

  • Finanční stabilitu
  • Přátelské a etické pracovní prostředí¨
  • Jednosměnný provoz
  • Motivující platové podmínky
  • Lokalita: Olomoucko

Region: Olomoucký kraj

Obor: Strojírenství, Kvalita, kontrola jakosti

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha