Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Specialista nákupu energetických komodit, Praha, velmi zajímavé

referenční číslo: E51ECEF8 | aktuálnost: 17. 1. 2017

Profil společnosti:
Pro našeho klienta, významnou a dynamickou obchodní společnost ELIMON, hledáme vhodné kandidáty/ky do rozšiřujícího se týmu, na pozici specialista nákupu energetických komodit.

Náplň práce:
- cenotvorba, individuální naceňování dle stanovené metodiky
- správa realizovaných obchodů
- denní nominace na OTE
- vedení příslušné dokumentace a zajišťování administrativní agendy
- pravidelný reporting
- optimalizace nákupní strategie
- analýza portfolia zákazníků
- zpracování příslušných výkazů
- úzká spolupráce s prodejním oddělením

Pracovní pozice je vhodná i pro absolventy.

Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání - odborného směru (elektro výhodou)
- zkušenosti z oblasti nákupu energetických komodit - výhodou, ne podmínkou
- výbornou znalost práce na PC (především produktů MS Office)
- analytické uvažování
- aktivní přístup k řešení zadaných úkolů, spolehlivost
- samostatnost a pečlivost
- ochotu pracovat a učit se novým věcem
- odolnost vůči stresu

Nabízíme:
- zázemí stabilní, prosperující společnosti v oblasti energetiky, v Praze
- práci na HPP, trvalý pracovní poměr
- odpovídající mzdové ohodnocení
- velmi dobré zaškolení, pravidelné vzdělávání
- možnost vlastní seberealizace
- motivační program, zaměstnanecké benefity
- příjemné pracovní prostředí
- nástup možný ihned, nebo dle dohody s vybraným kandidátem / kandidátkou

Váš strukturovaný životopis v češtině, prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte a rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

V případě, že se Váš profil bude shodovat s našimi požadavky na obsazovanou pracovní pozici, rádi Vás zařadíme do výběrového řízení a do 15 dnů po obdržení požadovaných materiálů Vás budeme telefonicky kontaktovat za účelem sjednání osobního pohovoru.
S Vašimi poskytnutými materiály bude zacházeno v souladu se zákonem č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a jejich zasláním souhlasíte s jejich zpracováním pro účely tohoto výběrového řízení.

Místo pracoviště: Praha

Region: Hl. m. Praha

Obor: Administrativa, Ekonomika, Energetika, Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha