Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

VESLA s.r.o.

Obchodní zástupci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10818140729 | aktuálnost: 7. 9. 2016

Požadujeme:
středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického směru,
velmi silné komunikační a prezentační schopnosti, analytické myšlení,
pro-zákaznickou a cílově zaměřenou mentalitu, český a německý či anglický jazyk slovem i písmem,
bezproblémová uživatelská znalost práce s nástroji Microsoft Office, především Word, Excel a Powerpoint, řidičský průkaz sk. B
Náplň práce:
podpora a propagace firmy Vesla s.r.o. v sektoru elektronické výroby jako důvěryhodného dodavatele, tvorba a získávání projektů a zakázek pro výrobu od nových zákazníků,
rozvoj a dohled nad získanými zakázkami, prosazení našich služeb elektronické výroby a dalších výrobních aktivit na českém, slovenském a německém trhu,
zacílení především na zákazníky z oblasti výrobců spotřební elektroniky, ale také na automobilový průmysl,
získané projekty mohou zahrnovat aktivity výroby a také výzkumu a vývoje
Nabízíme:
práce bude vykonávána hlavně z domova, ale zahrnuje také časté návštěvy potenciálních zákazníků (až 50% času),
odměna je navázaná na objem získaných projektů, motivující finanční ohodnocení,
práci na HPP nebo na základě obchodní smlouvy, podle vzájemné dohody
Výhodou:
předchozí zkušenosti v EMS výrobě
vzdělání v elektronickém oboru

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 35 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha