Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Farmet a.s.

Specialisté v oblasti marketingu

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11204480768 | aktuálnost: 24. 11. 2016

Pracovní poměr na dobu určitou (6 měsíců) s možností prodloužení na dobu neurčitou. Nástup možný ihned.

Hlavní pracovní náplň: aktivní podíl na vývoji nových výrobků a inovacích zavedených výrobků; prezentace produktového portfolia společnosti, školení; zpracování nabídek a kalkulací; analýza prodeje a trhů a monitoring trhu a trendů, porovnání konkurenčních výrobků; podpora prodejců - obchodních zástupců; získávání informací o potenciálu trhu, konkurenci, požadavcích zákazníků a produktech; aktivní účast na akcích podpory prodeje; komunikace se zákazníky; podpora pro technický, výrobní a obchodní útvar.

Požadavky: SŠ vzdělání - technické, zemědělské nebo příbuzné; praxe v oboru 2 roky; praxe výrobního nebo obchodního charakteru; středně pokročilá znalost AJ nebo RJ; velmi dobré komunikační prezentační dovednosti; schopnost komunikace na všech úrovních; ochota cestovat; znalost práce PC - MS Office; řidičský průkaz sk. B.

Zaměstnavatel nabízí: práci v perspektivní a rozvíjející se české firmě; prostor pro seberealizaci, iniciativu a profesní růst; příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu; nadstandardní finanční ohodnocení; zaměstnanecké bonusy - dotaci na dojíždění, příspěvek na stravování, týden dovolené navíc a další.

Kontakt - Mgr. Kudrnovská Kateřina, e-mail: k.kudrnovska@farmet.cz (zaslání životopisu), tel.: 491 450 128 nebo osobně od 07:00 hod. do 15:00 hod.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Marketing, reklama, public relations

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Farmet a.s., Mgr. Kateřina Kudrnovská, referentka personalistiky, k.kudrnovska@farmet.cz, +420 491 450 128