Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Farmet a.s.

Specialisté v oblasti marketingu

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11204480768 | aktuálnost: 5. 1. 2017

Pracovní poměr na dobu určitou (6 měsíců) s možností prodloužení na dobu neurčitou. Nástup možný ihned.

Hlavní pracovní náplň: aktivní podíl na vývoji nových výrobků a inovacích zavedených výrobků; prezentace produktového portfolia společnosti, školení; zpracování nabídek a kalkulací; analýza prodeje a trhů a monitoring trhu a trendů, porovnání konkurenčních výrobků; podpora prodejců - obchodních zástupců; získávání informací o potenciálu trhu, konkurenci, požadavcích zákazníků a produktech; aktivní účast na akcích podpory prodeje; komunikace se zákazníky; podpora pro technický, výrobní a obchodní útvar.

Požadavky: SŠ vzdělání - technické, zemědělské nebo příbuzné; praxe v oboru 2 roky; praxe výrobního nebo obchodního charakteru; středně pokročilá znalost AJ nebo RJ; velmi dobré komunikační prezentační dovednosti; schopnost komunikace na všech úrovních; ochota cestovat; znalost práce PC - MS Office; řidičský průkaz sk. B.

Zaměstnavatel nabízí: práci v perspektivní a rozvíjející se české firmě; prostor pro seberealizaci, iniciativu a profesní růst; příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu; nadstandardní finanční ohodnocení; zaměstnanecké bonusy - dotaci na dojíždění, příspěvek na stravování, týden dovolené navíc a další.

Kontakt - Mgr. Kudrnovská Kateřina, e-mail: k.kudrnovska@farmet.cz (zaslání životopisu), tel.: 491 450 128 nebo osobně od 07:00 hod. do 15:00 hod.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Marketing, reklama, public relations

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

Farmet a.s., Mgr. Kateřina Kudrnovská, referentka personalistiky, k.kudrnovska@farmet.cz, +420 491 450 128

Odpovědět na inzerát