Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

SULKO s. r. o.

Finanční analytici

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10917890776 | aktuálnost: 3. 9. 2016

Požadujeme: SŠ, VŠ vzdělání ekonomického směru, praxe min. 3 roky v oblasti financí a contollingu ve výrobní společnosti, praxe ve zpracování budgetů, forecastů, CAPEXů, zkušenost se zpracováním a přípravou měsíčních reportů hospodaření, znalost rozpočtů, finančních analýz, podvojného účetnictví, výborná znalost práce na PC - MS Office, zkušenost s ERP systémem, znalost AJ výhodou, velmi dobré logické a analytické myšlení, odolnost vůči stresu, vysoké pracovní nasazení, dobré komunikační a organizační schopnosti, vysoká míra samostatnosti, flexibilita a odpovědnost, pečlivost, spolehlivost.

Náplň práce: Vedení agendy controllingového oddělení - budgety, forecasty, měsíční reporty, příprava a zpracování plánů jednotlivých středisek, kalkulace zakázek, kalkulace cen výrobků, řízení měsíčních účetních závěrek, spolupráce na ročních závěrkách a účetním auditu, statistiky a výkaznictví, analýzy variabilních a fixních nákladů, ad-hoc analýzy, supervize IS, standard costing, řízení střediskového hospodaření, správná alokace nákladů středisek, analýzy a vyhodnocování zakázek.
Příspěvek na stravu a vzdělávání, zajímavá a náročná práce. Kontakt: e-mailem.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Ekonomika

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail