Typ nabídky

Minimální mzda

Technik kvality s NJ (-kmbř-)

referenční číslo: E4ED4DE6 | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti Fontes H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

• Přezkoumávání specifikací a požadavků zákazníka (směrnice, Imds,
• identifikace zvláštních znaků)
• Příprava hraničních vzorků pro odsouhlasení zákazníkem.
• Koordinace předávání a uvolňování produktů a procesů k sériové výrobě,
přejímka forem.
• Zpracování kontrolních plánů (PLP).
• Blokování a uvolňování výrobků a procesů, analýza neshod v sériové
výrobě, návrh nápravných opatření a jejich implementace.
• Koordinace nápravných opatření; účast na procesu neustálého zlepšování.
• Řešení reklamací 8D dle požadavků zákazníka.
• Jednání s mateřskou firmou.

Požadujeme

• min. SŠ vzdělání (nejlépe technického zaměření)
• aktivní znalost NJ podmínkou
• praxe v automotive min. 2 roky- znalost požadavků ISO/TS 16 949, 8D reporty, VDA
• znalost čtení technické dokumentace
• komunikativní a asertivní osobnost, schopnost si samostatně řídit práci i pracovat v týmu

Nabízíme

• zajímavá práce pro stabilního zaměstnavatele
• kvalitní platové ohodnocení, 13. plat
• 22 dnů dovolené
• závodní stravování
• výborná dopravní dostupnost z Brna, Olomouce a Vyškova

Místo pracoviště: okr. Břeclav

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Strojírenství, Kvalita, kontrola jakosti

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita