Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Projektant elektro - slaboproud

referenční číslo: E4E64799 | aktuálnost: 27. 9. 2016

Pro našeho klienta, významnou českou společnost, která poskytuje služby v oblasti zabezpečovacích technologií a doplňkových slaboproudých technologií, hledáme vhodné kandidáty na pozici Projektant elektro - slaboproud:

Náplň práce:

• zpracování projektových dokumentací slaboproudých systémů
• občasná účast na kontrolních dnech, provádění autorského dozoru na stavbě a jednání se zákazníkem
• zpracování technického řešení, úzká spolupráce v rámci divize firmy
• příprava podkladů pro zpracování cenových nabídek

Požadujeme:

• ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání elektrotechnického směru
• vyhl. 50/1978 Sb. - min. § 6 a vyšší
• znalost bezpečnostních technologií
• uživatelská znalost MS Office, dobrá znalost práce v programu AutoCAD, MS Visio
• vysoké nasazení, schopnost a chuť učit se novým věcem a technologiím
• samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu
• anglický jazyk – znalost technické angličtiny
• řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
• trestní bezúhonnost
Výhodou:
• profesní praxe v slaboproudé projekční činnosti
• orientace v souvisejících technických normách
• prověrka NBÚ
• vyhl. 50/1978 Sb. - § 10
• anglický jazyk komunikativně

Nabízíme:

• práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou ve stabilní české společnosti
• atraktivní možnost profesního a kariérního růstu
• zajímavé mzdové podmínky odpovídající náročnosti práce a rozvoji pracovníka, kvartální prémie dle hospodářského výsledku divize
• progresivní provize za zprostředkování nových zakázek
• benefity: mobilní telefon, notebook, služební automobil (i na soukromé použití), příspěvek na stravné, příspěvek na vitaminy, SICK-TIME (+ 3 dny k dovolené), SIM-karta (i pro rodinné příslušníky), vzdělávání zdarma (vč. výuky angličtiny), možnost rekreačního ubytování na pobočkách společnosti (i pro rodinné příslušníky), advokátní poradna zdarma, závodní lékař zdarma, slevy na firemní produkty a služby, nápoje zdarma, účast na celofiremních a divizních marketingových a sportovně-kulturních akcích zdarma.
• Nástup možný ihned, případně dohodou
• Místo výkonu práce: Praha nebo Brno

Staňte se členem našeho týmu, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha