Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Elmoz Czech, s.r.o.

Všeobecní administrativní pracovníci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11123870761 | aktuálnost: 31. 8. 2016

Pracoviště: Bystřice
Náplň práce:Vedení evidence a kontrola technického vybavení pro výstavbu, včetně platnosti revizí. Evidence a zajištění kvalifikačních požadavků zaměstnanců (správa certifikátů, organizace školení ).-. Vedení agendy servisních smluv. Administrativa, korespondence. Požadujeme: - SŠ nebo VŠ vzdělání-pečlivost, zodpovědnost-technické myšlení-flexibilita-výborné komunikační a organizační schopnosti-uživatelská znalost MS Office-řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič).Nabízíme: -stabilní zaměstnání u zavedené české firmy-příležitost pro další profesní růst-různorodou a zajímavou práci-po zapracování velmi dobré mzdové ohodnocení-firemní benefity. Kontaktovat telefonicky nebo emailem.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 18 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail