Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Bílý kruh bezpečí, o.s.

Specialisté v oblasti sociální práce

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11363640793 | aktuálnost: 3. 9. 2016

Hlavní pracovní náplní je přímá pomoc obětem trestné činnosti, koordinace mezioborové spolupráce, organizace osvětových a edukačních aktivit, koordinace týmové práce poradců v poradně.
Požadujeme odbornou způsobilost dle zákona o sociálních službách (ukončené VŠ studium humanitního směru, min. úroveň Bc.), osobní zralost, komunikativnost, empatický přístup, flexibilitu, praktické zkušenosti v poskytování psychosociálních služeb v rozsahu min. 3 let
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené; základní výcvik pracovníků Bílého kruhu bezpečí, další soustavné odborné vzdělávání; supervize; smysluplná práce v týmu motivovaných odborníků a příjemné pracovní prostředí v centru města; možnost prodloužení pracovní smlouvy i navýšení úvazku.
Zájemci zašlete svůj strukturovaný profesní životopis a motivační dopis na emailovou adresu.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 18 857 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail