Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ADECCO spol. s r.o.

Možnost ubytování - mimo regionální kandidáti, s příspěvkem na bydlení ve výši 2000,-.

Pomocné práce ve skladu – praha a okolí

referenční číslo: E4C5D797 | aktuálnost: 26. 7. 2016

PRŮMĚRNÁ MZDA AŽ 24 000 KČ/MĚSÍC
Právě nyní hledáme pro našeho významného klienta, spolehlivé a šikovné ženy i muži do skladu, Šance pro všechny bez rozdílu věku a vzdělání – u nás můžete nastoupit IHNED
Náplň práce:
Práce ve skladu (MANIPULANT, PICKER, BALIČ, ADMINISTRÁTOR SKLADU)
Lokalita: Praha a okolí

CO vám nabízíme:
Průměrná mzda pracovníka až 24.000 Kč/měsíc
nástupní plat - základ : 110Kč/hod, + bonusový systém za docházku, výkon + zákonné příplatky
vyplacení záloh
Práce v prostředí moderní klimatizované haly
Závodní stravování – 50% hrazené, nápoje ZDARMA
5 týdnů dovolené
Kvalitní zaškolení
Firemní akce
Ubytování s příspěvkem ve výši 2000,-
nástup IHNED

Požadujeme:
ochotu pracovat na směny, časová flexibila
dochvilnost a přesnost
trestní bezúhonnost, věk min 18 let
fyzická zdatnost a dobrý zdravotní stav

Mzda: 24 000 - 24 000 Kč / měsíc

Region: Česká republika

Obor: Doprava, logistika, Řemesla, výroba, Ostatní, Výroba, průmysl

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha