Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Česká pošta, s.p.

Pracovníci vnitřní poštovní služby

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11386250717 | aktuálnost: 1. 11. 2016

Nástup možný dle dohody. Kontakt telefonicky paní Voglová tel.: 954 390 740, 731 134 840. Náplň práce: práce v zázemí depa, třízení zásilek na doručovací okrsky, příprava letákových zásilek pro doručovatele, vyúčtování s doručovateli po pochůzce, kontrolní činnost dokladů, zapisování údajů do PC, dvousměnný provoz, ranní a odpolední směny. Požadujeme: středoškolské vzdělání s výučním listem, výpis z trestního rejstříku. Nabízíme: pracovní smlouvu na dobu určitou na 1 rok s možností prodloužení, širokou škálu benefitů: 5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 70 Kč, příspěvek na dovolenou nebo dětský tábor, rekreaci ve vlastních zařízeních a další. Pravidelné pracoviště Kralice na Hané

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 14 000 - 16 500 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail