Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Martin Klinkovský

Prodavači v prodejnách

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11546830725 | aktuálnost: 15. 10. 2016

ND
Náplň práce: obsluha zákazníků v prodejně (jak konečných spotřebitelů, tak i obchodníků), označování zboží cenovkami, přejímka zboží, ukládání zboží do regálů, balení zboží pro další prodej, udržování pořádku ve skladové prodejně.
Požadavky: pracovitost, bezúhonnost, fyzická zdatnost, příjemné vystupování.
V případě zájmu je možno se dohodnout i uzavření pracovního poměru na dobu určitou.
Pokud by došlo k ukončení pracovního poměru některého ze stálých pracovníků, je možné se dohodnout na stálém pracovním poměru.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 80 - 90 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha