Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

VV SKLO s.r.o.

Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11776930730 | aktuálnost: 27. 11. 2016

Náplň práce:
- zodpovědnost za řízení a kontrolu svěřeného úseku výroby
- kontrola a zodpovědnost za plnění plánu výroby a kvalitu výroby
- zajišťování rovnoměrnosti a plynulosti výroby
- vedení týmu pracovníků a jejich motivace
- výborné komunikační dovednosti, schopnost řešit konfliktní situace
- schopnost organizovat práci
Požadujeme:
- SŠ/SOU technického zaměření
- zkušenost s vedením lidí min 3 rok
- praxe ve výrobní společnosti se zaměřením na zakázkovou nebo malosériovou výrobu výhodou
- praxe v oblasi plánování zakázkové výroby podmínkou
- praxe v organizaci a řízení výroby ve směnném provozu podmínkou
- loajalita vůči zaměstnavateli a zájem o dlouhodobou spolupráci
- velmi dobré organizační a řídící schopnosti a dovednosti
- pokročilá znalost PC
- zodpovědnost, samostatnost
-flexibilita, odolnost vůči stresu
- ŘP B
Nabízíme:
- zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti
- práci v moderním prostředí
- pestrou a náročnou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
- adekvátní finančí ohodnocení - dle znalostí, zkušeností a dovedností na řídící pozici
- bohatý program benefitů
-perspektiva dlouhodobé spolupráce
- nástup možný ihned
Informace o pozici:
Místo pracoviště: Křižanov
Typ pracovního poměru: Práce na plný
Délka pracovního poměru: HPP na dobu neurčitou
Požadované vzdělání: SŠ/SOU technického zaměření
Zadavatel: VV SKLO s.r.o.
Strukturovaný CV a motivační dopis s příslušným heslem zasílejte nejpozději do 10.12.2016
Adresa: VV SKLO s.r.o., Ořechovská 551, Křižanov, 594 51
Kontaktní osoba: Ing. Iveta Dvořáková
e-mail: dvorakova@vvsklo.cz
Heslo: mistr výroby

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Přeposlat inzerát na e-mail

VV SKLO s.r.o., Ing. Iveta Dvořáková, dvorakova@vvsklo.cz