Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Výrobní technolog

referenční číslo: 10877 | aktuálnost: 17. 11. 2016

Máte zkušenosti se zaváděním nových výrobních linek do provozu? Podíleli jste se koordinaci projektů a optimalizaci výrobních procesů? Jste komunikativní a bez problému se domluvíte anglicky? Nebojíte se přiložit ruku k dílu a hledáte novou pracovní výzvu?

Tak už nehledejte, tady je Mezinárodní obchodně-výrobní společnost působící v oblasti farmaceutického průmyslu hledá novou posilu do svého týmu na pozici:

VÝROBNÍ TECHNOLOG (OD 30.000,-Kč)

Náplň práce

  • zavádění nových výrobních linek
  • zodpovědnost za transfer výroby ze zahraničí
  • řízení projektů a výběr dodavatelů
  • reportování výsledků práce nadřízeným
  • práce v IS SAP a související administrativa

Požadujeme:

  • zkušenosti se zaváděním výrobních linek min. 2 roky
  • znalost anglického jazyka na velmi dobré úrovni
  • praxi ve farmaceutickém průmyslu VÝHODOU
  • komunikativnost a aktivní přístup k práci
  • znalost práce v MS Office a SAP

Nabízíme:

  • stabilní zázemí úspěšné mezinárodní společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost profesního růstu
  • bohatou kafeterii
  • místo pracoviště: Pardubický kraj

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha