Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Truhlářství Modřice s.r.o.

Rozpočtáři specialisté

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11426630750 | aktuálnost: 11. 10. 2016

Jsme firma zabývající se zakázkovou výrobou nábytku, kuchyňských linek, eurooken, dveří a jiných truhlářských výrobků.
Pracovní náplň:
- příprava, zpracování, sestavování a kontrola rozpočtů
- zpracovává rozpočty
- zpracování poptávek zákazníkům
- kontrola technické dokumentace
- příprava cenových nabídek a kalkulací zákazníkům
- tvorba cenových nabídek
- výběr vhodných subdodavatelů pro jednotlivé zakázky
- sjednávání obchodních podmínek a smluv o dílo s vybranými subdodavateli
- kontrola a posouzení projektové dokumentace
- spolupráce na realizaci projektů
- zpracovává podklady pro zakázky ve výběrovém řízení
- sleduje cenové hladiny stavebních prací a materiálů
- sestavování podkladů pro fakturaci

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- praxe v oboru min. 2 roky vítána
- čtení výkresové dokumentace
- dobrá znalost MS Office (Word, Excel, Outlook) a MS Project
- výhodou znalost programu: PRO 100, Kitchen Draw, CreateWin, StairCase
- znalost AJ nebo NJ vítána
- řidičský průkaz sk. B
- samostatnost, spolehlivost, flexibilita
- psychická odolnost
- možnost okamžitého nástupu

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 18 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Ekonomika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha