Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

IT support specialist (German or Dutch)

referenční číslo: 10770 | aktuálnost: 7. 11. 2016

Do you want to be a part of a successful international company? Are you interested in IT and do you feel confident about it? Are you a talkative person, fluent in German or Dutch?
If your answer is yes, do not hesitate to send us your CV

Náplň práce

• Troubleshooting
• Technical support to all users
• Communication in German or Dutch
• Working with an internal database

Požadujeme:

• High school degree (technical field preferably)
• Communicative knowledge of German or Dutch
• Analytical thinking and strong customer orientation
• Problem solving skills and time flexibility

Nabízíme:

• Annual bonus
• 5 weeks of holidays
• Fully paid meal vouchers
• Sick days and Flexipasses
• Pension insurance benefit

• Location: Prague

Mzda: 28 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: IT - správa systémů a služby

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha