Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Technická univerzita v Liberci

Odborní asistenti na vysokých školách

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11318400769 | aktuálnost: 9. 9. 2016

CHARAKTERISTIKA: náplň práce: vzdělávací činnost v oboru ošetřovatelství, vědecko-výzkumná aktivita, publikační činnost, sebevzdělávací aktivity. VZDĚLÁNÍ: ukončené vysokoškolské vzdělání (Mgr./Bc.), odborná způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry bez odborného dohledu. PRACOVNÍ POMĚR: 100% úvazek. NÁSTUP: 01.11.2016 případně dle dohody, mzdová třída A1/A2 dle vnitřního mzdového předpisu TUL a dosažené vědecké hodnosti. NABÍZÍME: zajímavá, různorodá a zodpovědná práce, pružná pracovní doba, závodní stravování, možnost hlídání dětí, možnost ubytování v zaměstnanecké ubytovně, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, jazykové kurzy. Do VŘ musí být přiloženy tyto dokumenty: stručný životopis, stručná charakteristika dosavadní odborné, vědecké a výzkumné činnosti, seznam publikovaných odborných prací s případnými ohlasy, doklady o ukončeném vzdělání, doklady o odbor. způsobilosti a členství v odbor. společnostech, případně hodnocení z předchozího pracoviště. Přihlášku doručte do 25.09.2016 emailem volnamista@tul.cz nebo poštou TUL, Personální oddělení, Studentská 1402/2, 461 17 Liberec 1. Volné místo je od 25.08.2016 zveřejněno na úřední desce TUL.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 16 200 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Školství, výuka, vzdělávání, sport

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail