Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Kontrolor kvality – i absolventi

referenční číslo: 8762 | aktuálnost: 18. 9. 2016

Získali jste zkušenosti ve výrobní společnosti na úseku kvality? Domluvíte se na středně pokročilé úrovni anglicky? Pak čtěte dále

Mezinárodní společnost, se silným postavením na trhu ve svém oboru, hledá kandidáta na pozici:

KONTROLOR KVALITY – i ABSOLVENTI

Náplň práce

  • aktivní komunikace se zahraničními dodavateli
  • aktivní řešení případných reklamací
  • konzultace nápravných opatření s dodavateli
  • podávání návrhů na zlepšování kvality dodavatelů
  • tvorba příslušné technické dokumentace

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ strojírenské vzdělání
  • praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti výhodou
  • středně pokročilá znalost anglického jazyka
  • znalost nástrojů kvality využívané v automotive
  • obecný přehled v ISO normách

Nabízíme:

  • zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • možnost ubytování, pružná pracovní doba
  • příspěvek na stravování, PP a ŽP
  • možnost dalšího jazykového i odborného vzdělávání
  • příspěvek na dopravu, možnost nástupu IHNED
  • místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha