Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Samostatný technik přípravy výroby a obchodu

referenční číslo: E42C8CF9 | aktuálnost: 11. 10. 2016

Pro našeho klienta, zavedenou a ryze českou stavební společnost, která se díky bohatým zkušenostem řadí mezi špičkové firmy zajišťující kompletní dodávky staveb, hledáme vhodného kandidáta na pracovní pozici: Samostatný technik přípravy výroby a obchodu

Pracovní náplň:
• příprava a zpracování nabídek
• zpracování technických podkladů do výběrových řízení
• komunikace s projektanty, stavbyvedoucími a subdodavateli
• vedení příslušné dokumentace stavby a její kontrola
• spolupráce na vyhledávání vhodných zakázek
• odpovědnost za správnost cen, dodávek a fakturace

Požadujeme:
• SŠ / VŠ stavebního směru
• praxe v oboru min. 1 rok
• ŘP sk.B
• dobrou znalost práce na PC (programy RTS, URS)
• samostatnost a flexibilitu
• schopnost práce v týmu

Nabízíme:
• praci na HPP v zázemí stabilní a úspěšné ryze české firmy
• motivující platové ohodnocení (fix + bonusy)
• firemní mobil
• možnost odborného a profesního růstu
• možnost seberealizace
• firemní vzdělávání
• příspěvek na stravování
• penzijní připojištění
• nástup ihned nebo dle dohody
• Místo pracoviště: Předklášteří (Tišnovsko)

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha