Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

KARSIT HOLDING, s.r.o.

Řídící pracovníci v oblasti zásobování a nákupu

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11454210760 | aktuálnost: 5. 10. 2016

Hledáme specialistu do oblasti nákupu, který bude mít na starosti strategické dodavatele. Mezi jeho úkoly patří komunikace s dodavateli (poptávky, objednávky, cenová jednání), optimalizace stávajících vztahů a vyhledávání nových dodavatelů, provádění analýz trhu a cenových průzkumů. Požadujeme VŠ/SŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru, min. 5 let praxe v oblasti nákupu ve výrobní společnosti a min. 3 roky praxe v oblasti strategického nákupu, výborné komunikační a prezentační dovednosti, cílevědomost, zodpovědnost, schopnost samostatně se rozhodovat, znalost práce na PC (MS Office, internet, el. pošta), velmi dobrou znalost AJ/NJ slovem i písmem, ŘP sk. B. Nabízíme jistotu zaměstnání, motivační mzdové ohodnocení, čtvrtletní prémie, 5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu, mobilní telefon, notebook, závodní stravování. Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail